Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
Strona główna Język angielski Description of birthday - Opis urodzin

Description of birthday - Opis urodzin

It was late March and my 18th birthday was just a matter of days. I decided to throw a party on this occasion. I invited my friends, booked a club, ordered food, drinks and champagne and asked my brother to be the DJ. Before the party I decided to decorate the club my way. I brought balloons and serpentines to put just below the ceiling. I had some colourful papers and I cut flowers out of it and put them onto the walls. I also was given multi-coloured plates and cups.

I wanted the party to be a celebration of the spring as well as my birthday. On Saturday the party started at 7 pm. My friends came and my brother turned the music on. The club provided me with some waiters who served my guests. At the beginning a huge cake was brought in. My best friend Joanna lit up the candles. I thought myself a wish and blew them all. We celebrated it with some champagne. Then my friends gave me loads (...)

Tłumaczenie

Była końcówka marca, a moje 18-te urodziny były tylko kwestią dni. Zdecydowałam się zorganizować przyjęcie z tej okazji. Zaprosiłam przyjaciół, wynajęłam klub, zamówiłam jedzenie, picie i szampana i poprosiłam brata, żeby był DJ-em. Przed przyjęciem zdecydowałam się udekorować klub po swojemu. Przyniosłam balony i serpentyny, żeby powiesić je pod sufitem. Miałam kolorowe papiery, z których powycinałam kwiaty i przykleiłam na ściany. Dostałam też różnobarwne talerze i kubki.

Chciałam, żeby impreza była świętem zarówno wiosny, jak i moim. W sobotę przyjęcie zaczęło się o 19. Przyszli moi przyjaciele i mój brat włączył muzykę. Klub zapewnił mi kilku kelnerów do obsługi gości. Na początku wjechał wielki tort. Moja przyjaciółka Joanna zapaliła świeczki. Pomyślałam sobie życzenie i zdmuchnęłam je. Uczciliśmy to szampanem. Potem dostałam mnóstwo fantastycznych prezentów. Dostałam nawet toster! Następnie wreszcie zaczęliśmy tańczyć. Klub był podzielony na dwa duże pomieszczenia. Jedno było do tańczenia, a drugie do jedzenia i rozmawiania. Świetnie się bawiliśmy. Z każdym zatańczyłam przynajmniej troszeczkę.

O północy poprosiłam wszystkich, żeby wyszli przed klub. Miałam dla nich niespodziankę. Tata zorganizował fajerwerki! Podziwialiśmy je popijając szampana. Potem wróciliśmy, by jeszcze potańczyć. Przyjęcie skończyło się o 4 nad ranem. Wszyscy byli naprawdę zmęczeni i bolały nas nogi, ale było to warte tego wspaniałego czasu, który tam spędziliśmy.

Podobne wypracowania