Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
Strona główna Język polski Pamiątka z wakacji - opis pamiątki

Pamiątka z wakacji - opis pamiątki

Moją najpiękniejszą pamiątką z wakacji jest stworzony przeze mnie album ze zdjęciami. Każda chwila jest ulotna, a dzięki zdjęciu potrafi ona trwać przez całą wieczność. Na zdjęciu ulotność zamyka się w coś materialnego. Dzięki temu albumowi w każdej chwili mogę powrócić do przeszłości, do najszczęśliwszych momentów w moim życiu. To taki rodzaj dokumentacji tego, gdzie i z kim się było, utrwalenie śmiechu, radości, koloru, słońca i miejsc.

Album kupiłam w Wilnie, gdzie spędzałam całe wakacje. Jest to wielki, mieszczący trzysta dwadzieścia zdjęć album, na którego okładce znajdują się wszystkie największe zabytki zarówno Wilna, jak i całej Litwy. Są to między innymi: Wieża i Pomnik Giedymina, Trzy Krzyże w Parku Kalnu (symbol Litwy), panorama wileńskiej starówki, gotycki Kościół św. Anny, Archikatedra i Plac Katedralny, Park Europejski, kowieński pomnik Adama Mickiewicza, wydmy w Połądze, średniowieczny (...)

TAGI: opis wakacje

Podobne wypracowania