Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
Strona główna Język polski Napisz sprawozdanie - Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do kina

Napisz sprawozdanie - Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do kina

Na godzinie wychowawczej nasza nauczycielka zapytała, co chcemy robić w pierwszy dzień wiosny. Jak wszyscy doskonale wiedzą, dzień ten jest znany także pod nazwą „dnia wagarowicza” – w związku z tym szkoła musi zrezygnować z lekcji i w jakiś sposób zachęcić uczniów do zagoszczenia w jej progach.

W tym roku mieliśmy dwie możliwości – mogliśmy uczestniczyć w organizowanych przez nauczycieli WF-u zawodach sportowych lub wybrać się na wycieczkę poza szkołę. Demokratycznie zdecydowaliśmy, że idziemy do kina. Pomysł ten nie podobał się najbardziej wysportowanym osobom, jednak musieli się dostosować.

Dwudziestego pierwszego marca spotkaliśmy się w klasie o dziesiątej rano. Następnie, wyruszyliśmy do kina, w którym zamierzaliśmy obejrzeć film edukacyjny. Musieliśmy dostać się na dworzec PKS, gdzie kilkanaście minut czekaliśmy na autobus do centrum miasta. Kiedy wreszcie podjechał, udało nam się (...)

Podobne wypracowania