Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
Strona główna Język polski Moja wymarzona szkoła. Opis

Moja wymarzona szkoła. Opis

Moja wymarzona szkoła powinna być szczególna. Już sam budynek powinien budzić jak najcieplejsze emocje. W tym celu mógłby wyglądać niczym rogalik z ciasta francuskiego, chociaż kształt otwartej książki wydaje mi się bardziej adekwatny i tego postanawiam się trzymać. Chciałbym więc uczyć się w takim budynku. Najlepiej gdyby jego kolor był przyjemny. Koniec z szarymi elewacjami, które już przed wejściem do szkoły powodują przygnębienie!
   
W środku byłyby jasne korytarze, na których znajdowałyby się automaty ze słodyczami i colą. Oczywiście, jako że nauka to ciężkie zadanie, uczniowie otrzymywaliby codziennie jedną porcję gratis, tak na dobry początek. Drzwi do każdej sali powinny wyglądać tematycznie - np. te do klasy historycznej miałyby na sobie wielki wizerunek Napoleona lub jakiegoś innego zasłużonego męża. Zanim jeszcze przez nie przejdziemy, poruszony musi zostać jeszcze jeden temat (...)

Podobne wypracowania