Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
Strona główna Język polski Opis łąki - Opis spaceru po łące

Opis łąki - Opis spaceru po łące

opis, przyroda
opis, przyroda

sxc.hu

Spacer po łące

Niedaleko mojego domu, tuż pod lasem jest duża łąka, na której lubię spędzać długie majowe wieczory. Oczywiście wiosną jest ona najpiękniejsza, ponieważ wtedy najdokładniej widać jak przyroda budzi się do życia po długim, zimowym śnie. Jak w szybkim tempie wszystko zmienia się z dnia na dzień. Ja lubię wtedy przebywać wśród tej bujnej roślinności i doszukiwać się pierwszych śladów tej nowo przychodzącej pory roku.

Łąka to niezwykłe miejsce, pełno na niej barwnych kwiatów i brzęczących owadów. Nie inaczej jest właśnie wiosną. Wszystkie trawy i krzewy zielenieją i pojawiają się nowe rośliny. Kwiaty zaczynają kwitnąć i roztaczają wokół przepiękną woń, która cieszy wszystkich dookoła. Dzięki nim łąka jest pełna kolorów takich jak: czerwień, żółć czy pomarańcz. Na drzewach pobliskiego lasu pojawiają się pierwsze zielone liście, które latem będą dawać schronienie przed upalnym słońcem.

Jednak (...)

TAGI: przyroda opis

Podobne wypracowania