Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
weekendowo.pl
Strona główna Język polski Opis osoby - Opis koleżanki

Opis osoby - Opis koleżanki

opis osoby, opis, opis przyjaciela, przyjaciel

Monika jest moja najlepsza przyjaciółką, poznałyśmy się jesienią na lekcji baletu. Na początku naszej znajomości nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia, ale później przekonałam się, jak bardzo myliłam się w mojej ocenie. Zaczęłyśmy spędzać ze sobą więcej czasu, także po zajęciach. Jest ona bardzo radosną osobą, która potrafi zjednywać sobie ludzi i jest to jedna z wielu jej cech, za które tak bardzo ją cenie.

Monika nie wygląda jak inne dziewczynki w jej wieku, jest bardzo wysoką i szczupłą, dwunastoletnią dziewczynką. Ma długie, proste brązowe włosy i śliczne zielone oczy. Jej wąskie, różowe usta są chyba najbardziej charakterystyczną częścią jej twarzy. Moja przyjaciółka ma swój własny, niepowtarzalny styl. Uwielbia zakładać kolorowe sukienki, falbaniaste spódnice i bluzeczki z małymi, śmiesznymi guzikami. Jedno, co wiem na pewno to, że Monika nie założyłaby jeansów i T-shirtu, jako jedyna z klasy nie lubi ich nosić i nigdy nie pojawiła się tak ubrana w szkole.

„Monia”, bo tak zazwyczaj nazywają ją wszyscy nasi koledzy, jest bardzo przyjacielską i otwartą osobą. Lubi spędzać czas z innymi ludźmi, a co najważniejsze – oni też kochają jej towarzystwo. Może dzieje się tak dlatego,...

Podobne wypracowania