Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
Strona główna Język polski Opis drogi do szkoły

Opis drogi do szkoły

Znam moją drogę do szkoły na pamięć – każdy kamień, drzewo czy ławkę. Wychodząc rano z domu mijam ogródek sąsiadki, a w nim, zależnie od pory roku, różnobarwne kwiaty, złote liście lub białe, puchowe, śnieżne kopce. Zawsze przechodzę obok niego z wielkim zaciekawieniem. Lubię, kiedy wielki, brązowy pies pani Nałkowskiej podbiega do bramy, żeby się ze mną przywitać. Merda radośnie włochatym ogonem i wtedy już wiem, że to będzie dobry dzień. Dalej skręcam w lewo i idę obok niewysokiej górki. Uśmiecham się do siebie. W zimie zjeżdżamy tu na sankach, urządzamy sobie bitwy na śnieżki i lepimy bałwany z marchewkowymi nosami, które mama miała wrzucić do zupy. Niewiele czasu pozostaje mi na wspomnienia tych radosnych, zimowych dni. Ruszam więc dalej.

Mijam boisko do gry w piłkę nożną. Często po szkole gramy tu z chłopakami. Nie zliczę nawet, ile goli strzeliłem do tej bramki. Robię wymach nogą i (...)

Podobne wypracowania