Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
weekendowo.pl
Strona główna Język polski Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji

Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji

Wakacje to najwspanialszy czas w całym roku. Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia czasu wolnego. Podczas ich trwania można w różny, ciekawy sposób spędzać wolne chwile. Jedni wyjeżdżają nad morze lub w góry, inni odwiedzają rodzinę w Polsce lub za granicą albo zostają w domu. Mnie najbardziej zapadły w pamięci  ubiegłoroczne wakacje, które spędziłam w wielu ciekawych miejscach.

Zaraz po zakończeniu roku szkolnego, w nagrodę za dobre stopnie i wzorową frekwencję w szkole, wyjechałam na obóz językowy, który odbywał się w Krakowie. Była to dla mnie wspaniała niespodzianka, ponieważ bardzo lubię uczyć się języka angielskiego. Na obozie poznałam wielu ciekawych ludzi nie tylko z Polski, ale także z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech i Francji. Z całej grupy największą sympatią darzyłam: Emilie z Wielkiej Brytanii i Jaromira z Czech. Muszę przyznać, iż chyba cały wolny czas spędzaliśmy razem. Wspaniale bawiliśmy się razem, nie tylko na zajęciach których mieliśmy całe mnóstwo po kilka godzin dziennie, ale także w czasie wolnym. Kiedy mieliśmy tylko jakąś chwile dla siebie, zwiedzaliśmy miasto podziwiając najpiękniejsze zabytki takie jak: Zamek Królewski na Wawelu, Barbakan...

Podobne wypracowania