Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
weekendowo.pl
Strona główna Język polski Moja mama - opis

Moja mama - opis

opis, opis osoby, rodzina

Moja mama jest bardzo energiczną i zdecydowaną osobą, która całe otoczenie zaraża swoją witalnością i pozytywnym nastawieniem do życia. Nawet jej wygląd zewnętrzny ma w sobie coś energetycznego, jakby powiedział Marek Hłasko – „ma w sobie kawał słońca”.

Mama jest wysoką szatynką o czarnych oczach świecących jak iskierki. Można w nich znaleźć mnóstwo rozmaitych emocji, ale jednocześnie ich spojrzenie bywa czasem przenikliwe do szpiku kości. Śmieją się do tych, którzy przypadają mojej rodzicielce do gustu, a patrzą badawczo na tych, którzy dopiero muszą zasłużyć na jej sympatię.

Artystyczny nieład na głowie mojej mamy bardzo dużo mówi o jej sposobie bycia – nie przywiązuje zbyt wielkiej wagi do swojego wyglądu, pragnąc oszczędzać czas na ważniejsze dla niej sprawy, przede wszystkim na rodzinę. Rozwichrzona fryzura nadaje jednak jej ładnej twarzy jeszcze bardziej wesoły i energiczny wygląd, toteż trudno jest mi wyobrazić ją sobie na przykład z pieczołowicie ułożonym kokiem, który z pewnością odebrałby jej postaci część niezwykłego uroku.

Jej szafa jest pełna dżinsowych spodni i luźnych koszulek, w których czuje się najlepiej. Najważniejszą cechą ubrań jest więc dla mojej mamy ich wygoda...

Podobne wypracowania