Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
weekendowo.pl
Strona główna Język polski Opis zdjęcia

Opis zdjęcia

opis, rodzina, opis moich wakacji, Włochy

Zdjęcia to wspaniały wynalazek. Dzięki nim niejako możemy zatrzymać czas, uchwycić przemijające chwile. Zazwyczaj ludzie robią zdjęcia by pochwycić jakieś piękne wydarzenia z ich życia. Są to na przykład różnego rodzaju uroczystości, zjazdy rodzinne czy choćby wspólne wakacje. Jedną z takich właśnie fotografii chciałabym opisać, a mianowicie jest to zdjęcie z moich wakacji we Włoszech.

Zostało ono zrobione w lipcu 2009 roku, kiedy wraz z rodzicami i siostrą pojechaliśmy na wakacje do Wenecji. Jesteśmy na nim całą rodziną. Przedstawia naszą podróż gondolą po jednym z tamtejszych licznych kanałów. Na pierwszym planie widać mnie i mamę, tuż za nami siedzi tata z siostrą. Mama ma na sobie śliczną zieloną sukienkę i włosy związane w kok, jest to jej ulubiona fryzura, w której czuje się najlepiej. Ja założyłam na siebie tradycyjnie T-shirt i jeansy, ponieważ uważam, że na takie wycieczki powinno wkładać się przede wszystkim wygodne ubrania. Moja siostra uważa jednak zupełnie inaczej i na tym zdjęciu ubrana jest w czarna spódnice i szara bluzkę.

Tata natomiast, jak to tata ubrał swój ulubiony sweter w paski i granatowe spodnie. Fotografię tę wykonał na naszą prośbę gondolier. Gondola jest bardzo długa, koloru czarnego. Na...

Podobne wypracowania