Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
Strona główna Język polski Opis widoku z okna - Opis krajobrazu z okna

Opis widoku z okna - Opis krajobrazu z okna

krajobraz, opis, blok
krajobraz, opis, blok

sxc.hu

Blok otoczony drzewami

Przed moim oknem roztacza się typowy dla polskiego osiedla krajobraz, składający się ze stojących w otoczeniu domów, zieleni miejskich trawników i małego parkingu.

Mój dom znajduje się na niewielkim osiedlu w pobliżu centrum miasta, które to miejsce łączy w sobie wiele zalet: bardzo łatwo i szybko można dojechać z pobliskiego przystanku autobusowego do rynku miejskiego, gdzie znajduje się serce każdej miejscowości. Z drugiej jednak strony nie ma tu już gwaru charakterystycznego dla zatłoczonych ulic i placów, dzięki czemu osiedle jest wspaniałym miejscem wypoczynku po trudach każdego dnia.

Podobnie rzecz ma się z krajobrazem roztaczającym się z moich okien – dominuje w nim zieleń trawników i dosyć gęsto porastających je drzew. Dzięki temu każdego ranka budzi mnie śpiew ptaków i świeżość powietrza pachnącego dojrzewającą trawą, co przy pewnej dozie fantazji może dać poczucie, że mieszkam (...)

Podobne wypracowania