Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
weekendowo.pl
Strona główna Język polski Mój idol - opis - Hannah Montana

Mój idol - opis - Hannah Montana

Moją idolką jest Hannah Montana, bohaterka serialu telewizyjnego wyprodukowanego przez wytwórnię Disney’a, który pojawił się w amerykańskiej telewizji dla dzieci i młodzieży w 2006 roku, a w dwa lata później stał się podstawą dla pełnometrażowego filmu kinowego nominowanego do wielu nagród i wyróżnień.

Hannah Montana jest dosyć nietypową postacią, prowadzi podwójne życie – na co dzień jest zwyczajną, miłą i niezwykle sympatyczną nastolatką znaną powszechnie jako Miley Stewart, a w tajemnicy przed wszystkimi rówieśnikami toczy się jej oszałamiająca kariera na scenie, gdzie występuje pod pseudonimem, który posłużył za tytuł całej serii. O tajemnicy bohaterki wiedzą początkowo jedynie jej najbliżsi – muzykujący tato i zwariowany starszy brat, który pełni w serialu rolę postaci wywołującej sporo śmiechu każdym pojawieniem się na ekranie. Tożsamość gwiazdy trudno jednak utrzymać w tajemnicy przed przyjaciółmi, dlatego już w pierwszym odcinku Miley ujawnia się przed swoją najbliższą przyjaciółką Lilly, a później również przed Olivierem, nie znajdując innej rady na uwielbienie, z jakim chłopiec śledzi każdy krok Hannah Montana.

Najbardziej lubię w Miley-„Hannie”...

Podobne wypracowania