Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
Strona główna Religia Jezus Chrystus - kim jest dla mnie Jezus Chrystus?

Jezus Chrystus - kim jest dla mnie Jezus Chrystus?

Jezus Chrystus jest obecny w moim życiu każdego dnia. Bez względu na to, gdzie jestem i co robię, czuję, że On nigdy mnie nie opuszcza i wspiera każdy mój krok.

Gdy byłem małym dzieckiem, rodzicie opowiedzieli mi o Jezusie Chrystusie. Z zainteresowaniem słuchałem opowieści o Jego cudach, miłości i męczeńskiej śmierci. W miarę upływu czasu Bóg stawał się w moim życiu coraz ważniejszy. Okazało się, że jest dla mnie nadzieją, przyjacielem – kimś, kto wysłucha zawsze, chociaż jest niewidoczny. Wiem jednak, iż jest przy mnie, słyszy moje prośby i modlitwy, stara się mi pomóc. Gdy zdarzało się coś złego i było mi bardzo smutno, szukałem ukojenie w modlitwie. Szczera rozmowa z Jezusem pozwoliła mi pogodzić się z przeciwnościami losu i okazać pokorę.

W ciężkich momentach zawsze przypominam sobie historię życia Jezusa. Jego także spotkało cierpienie, największe z możliwym. Przyjął jednak Swoje przeznaczenie (...)

Podobne wypracowania