Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania
Strona główna Religia Jezus Chrystus - List do Jezusa. Napisz

Jezus Chrystus - List do Jezusa. Napisz

Umiłowany Panie Jezu!

Piszę do Ciebie, ponieważ tak wiele chciałbym Ci przekazać. Chociaż wiem, że towarzyszysz mi każdego dnia i słyszysz wszystkie moje myśli, postanowiłem jednak do Ciebie napisać.

W moim życiu wydarzyło się ostatnio wiele dobrych rzeczy. Moje osobiste sprawy układają się pomyślnie, cieszę się dobrym zdrowiem, podobnie jak członkowie mojej rodziny. Spełniło się również jedno z moich marzeń. Za te wszystkie wspaniałe rzeczy pragnę Ci dziś podziękować. Modliłem się o Twoje wsparcie i wstawiennictwo, a Ty mnie wysłuchałeś i pomogłeś w trudnych chwilach. To dzięki Tobie mogę teraz cieszyć się szczęściem i wewnętrznym spokojem. Mój kochany Panie Jezu! Z całego serca dziękuje Ci za dobro, którym obdarzasz mnie i moją rodzinę każdego dnia, za każdy nowy dzień i przychodzącą z wraz nim nadzieję. Dziękuje za dobre słowa, uśmiechy przechodzących ludzi i piękno otaczającego mnie świ (...)

Podobne wypracowania