Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

An advert about a lost thing - Ogłoszenie o zgubie

An umbrella lost!

On Tuesday, March 17th, I lost my umbrella. Unfortunately I can't recall where and when I might have left it behind. On that day I was on the bus number 17 twice. I also visited National Gallery and the main building of the University of London.

The umbrella is a large one. It's white and pink with a square pattern. The handle is straight, soft and black. It has an inscription 'Thimble' on its side. I would be very grateful for returning it to me as it was given to me by my aunt.

Should you know anything, please call 887-374-821.

Tłumaczenie

Zgubiona parasolka!

We wtorek, 17. marca, zgubiłam swoją parasolkę. Niestety nie mogę sobie przypomnieć, gdzie i kiedy mogłam ją zostawić. Tego dnia dwukrotnie jechałam autobusem linii 17. Odwiedziłam też Galerię Narodową i główny budynek Uniwersytetu Londyńskiego.

Parasolka jest z tych dużych. Jest biało-różowa, z kwadratowym wzorem. Rączka jest prosta, miękka i czarna. Ma z boku napis „Thimble”. Byłabym bardzo wdzięczna za jej zwrot, gdyż jest to prezent od mojej cioci.

Jeśli wiecie cokolwiek, proszę dzwonić pod nr 887-374-821.

Podobne wypracowania do An advert about a lost thing - Ogłoszenie o zgubie