Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

References (an example) - Referencje (przykładowe)

Date: 17.09.2009

ACC Company, London.

To whom it may concern,

I hereby declare that Jodie Smith was employed in ACC Company as a staff assistant from 1.02.2008 to 1.09.2009. She has decided to resign due to finding a better position in another company. Jodie interacts well with co-employees, is patient and has a positive attitude towards life. I have found Ms. Smith to be a reliable, dependable, honest, conscientious and careful person. She has excellent written and verbal communication skills and is extremely organized.

During her work at our company, Jodie was responsible for supervising the staff of sales department, which consisted of ten people. She did her job professionally, yet she has never shown a sign of vaunting. While being employed, Jodie effectively scheduled and managed several assistants to maintain efficient office operations.

Jodie was always willing to offer her assistance. Also she had an excellent rapport with the many constituents served by our office including clients, employers and other professional organizations. She would be an asset to any employer and I strongly recommend her for any endeavour.

Yours faithfully,

Adam Jon

Tłumaczenie

Data: 17.09.2009

ACC Company, London.

Do zainteresowanych,

Niniejszym deklaruję, że Jodie Smith była zatrudniona w ACC Company jako asystentka od 1.02.2008 do 1.09.2009. Zdecydowała się odejść ze względu na znalezienie lepszej posady w innej firmie. Jodie dobrze współpracuje z innymi, jest cierpliwa i ma pozytywne podejście do życia. Według mnie jest ona rzetelna, można na niej polegać, jest szczera, sumienna i ostrożna. Ma świetne zdolności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i oralne oraz jest świetnie zorganizowana.

Podczas swojej pracy w naszej firmie, Jodie była odpowiedzialna za nadzorowanie załogi działu sprzedaży składającego się z 10 osób. Pracowała profesjonalnie, nie dawała nigdy oznak wywyższania się. W czasie zatrudnienia Jodie efektywnie układała plany i zarządzała kilkoma asystentami, by utrzymać wydajną pracę biura.

Jodie była zawsze chętna do pomocy. Dodatkowo ma świetne stosunki z zainteresowanymi włączając klientów, pracodawców i inne zawodowe organizacje. Byłaby zaletą dla każdego pracodawcy i mocno polecam ją na każdą próbę.

Z poważaniem,

Adam Jon

Podobne wypracowania do References (an example) - Referencje (przykładowe)