Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Reference letter - human resources manager - List motywacyjny - human resources manager

Dear Sir/Madame,

I am sending you this application because I am interested in being employed in your company as a human resources manager.

I have every reason to believe that I am qualified enough to take this position. I graduated Psychology on the Jagiellonian University in 2005 and Philosophy on the same university two years later. During both these courses I learned a lot about people, their personalities, abilities and ways of thinking. I became interested in human resources managing while still studying and I tried to develop these interests. I got a lot of practice in a few companies on posts connected with human resources managing. Because of  the fact I had some experience, shortly after the graduation I  found a job as a human resources manager in an insurance company. I had been working there for three years but I had to quit because of redundancy. I received positive references from my former employer and I can present them if you wish.

Moreover, I have some features which are essential for this job. I am communicative and I come into contact with people easily. I am a self-confident person and I think I have the ability of persuasion. I am able to work under time pressure time and I make decisions quickly. I learn fast and I can adapt to new situations easily. I am a responsible, punctual and conscientious person too.

I am especially interested in working for you, because your well-prospering company could offer me great possibilities of self-development and new challenges.

I will be pleased if I have the opportunity to introduce my person and my offer to you during a personal interview. I am looking forward to your reply.

Yours sincerely,

Marian Marianowski

Tłumaczenie

Szanowny/a Panie/Pani,

wysyłam Panu moją aplikację, ponieważ jestem zainteresowany zatrudnieniem w Pańskiej firmie jako human resources manager.

Mam wszelkie podstawy, by sądzić, że jestem wystarczająco wykwalifikowany, by objąć to stanowisko. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2005 roku i filozofię na tej samej uczelni dwa lata później. Na obu kierunkach nauczyłem się wiele o ludziach, ich osobowościach, możliwościach i sposobach myślenia. Zacząłem interesować się zarządzaniem zasobami ludzkimi jeszcze w trakcie studiów i starałem się rozwijać te zainteresowania. Zdobyłem sporo praktyki w kilku firmach na stanowiskach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Ze względu na fakt, że posiadałem doświadczenie, krótko po ukończeniu studiów znalazłem pracę jako human resources manager w firmie ubezpieczeniowej. Pracowałem tam przez trzy lata, ale zmuszony byłem odejść z powodu redukcji etatów. Otrzymałem pozytywne referencje od swego byłego pracodawcy, które mogę przedstawić na Pańskie życzenie.

Co więcej, posiadam pewne cechy charakteru, które są niezbędne w tej pracy. Jestem komunikatywny i łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi. Jestem osobą pewną siebie i sądzę, iż posiadam umiejętność przekonywania. Potrafię pracować pod presją czasu i szybko podejmować decyzje. Uczę się szybko i umiem łatwo dostosowywać się do nowych sytuacji. Poza tym jestem też osobą odpowiedzialną, punktualną i sumienną.

Jestem szczególnie zainteresowany pracą dla Państwa dobrze rozwijającej się firmy, ponieważ oferowałaby mi ona możliwość samorozwoju i nowe wyzwania.

Będę zaszczycony mogąc przedstawić Panu moją osobę i ofertę w czasie rozmowie kwalifikacyjnej. Czekam z niecierpliwością na Pańską odpowiedź.

Z poważaniem,

Marian Marianowski

Podobne wypracowania do Reference letter - human resources manager - List motywacyjny - human resources manager