Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Jezus Chrystus - List do Jezusa. Napisz

Umiłowany Panie Jezu!

Piszę do Ciebie, ponieważ tak wiele chciałbym Ci przekazać. Chociaż wiem, że towarzyszysz mi każdego dnia i słyszysz wszystkie moje myśli, postanowiłem jednak do Ciebie napisać.

W moim życiu wydarzyło się ostatnio wiele dobrych rzeczy. Moje osobiste sprawy układają się pomyślnie, cieszę się dobrym zdrowiem, podobnie jak członkowie mojej rodziny. Spełniło się również jedno z moich marzeń. Za te wszystkie wspaniałe rzeczy pragnę Ci dziś podziękować. Modliłem się o Twoje wsparcie i wstawiennictwo, a Ty mnie wysłuchałeś i pomogłeś w trudnych chwilach. To dzięki Tobie mogę teraz cieszyć się szczęściem i wewnętrznym spokojem. Mój kochany Panie Jezu! Z całego serca dziękuje Ci za dobro, którym obdarzasz mnie i moją rodzinę każdego dnia, za każdy nowy dzień i przychodzącą z wraz nim nadzieję. Dziękuje za dobre słowa, uśmiechy przechodzących ludzi i piękno otaczającego mnie świata.

Jednocześnie kieruję do Ciebie Pani Jezu prośby, które płyną prosto z wnętrza mojego serca. Myślę, że w obecnej sytuacji modli się do Ciebie cały świat i ja także modlę się w jego imieniu. Bardzo źle się dzieje obecnie na świecie. Naszą planetę niemal bezustannie nękają rozmaite katastrofy naturalne. Trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, powodzie i tornada zabijają każdego dnia tysiące ludzi, odbierają im domy i wszystkie środki do życia. Proszę Cię, Jezu, daj tym biednym ludziom siłę i wiarę, aby nigdy się nie poddawali i zawsze, bez względu na okoliczności, nie tracili nadziei. Pomóż im odnaleźć bliskich i rozpocząć nowe życie.

Często myślę także o wojnach, jakie toczą się na naszej planecie. Tak wiele jest wśród nas złych ludzi, którzy pełni są nienawiści, pychy i chciwości. Proszę cię, Panie Jezu, w imieniu wszystkich ludzi na świecie – zajrzyj w ich serca i nie pozwól, aby nadal czynili zło. Może dzięki Twojemu miłosierdziu zejdą oni z niewłaściwie wybranej drogi i będą potrafili odbudować to, co zniszczyli.

Jeszcze raz dziękuje Ci za wszystko i obiecuję, iż będę wzrastać w swojej wierze. Zrobię wszystko, abyś był ze mnie dumny!

Twój Jan

Podobne wypracowania do Jezus Chrystus - List do Jezusa. Napisz