Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Na czym polega moja modlitwa? Wypracowanie

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Modlitwa jest to chwila kontaktu z Bogiem, rozmowy z nim. To niezbędny element życia każdego wierzącego, do którego jest zobowiązany. Również dla mnie stanowi ona ważną część życia. Ludzie zawsze postrzegają modlitwę jako dialog z Bogiem, jednakże polega ona dla nich na czym innym. Dla mnie to także jest chwila na rozmowę z Panem, aby błagać go o potrzebne łaski i prosić o przebaczenie, a także dziękować za otrzymane już dary.

Przeprowadzam na początku rachunek sumienia, przepraszając Boga za grzechy, które popełniłam danego dnia. Staram się wytłumaczyć z nich i prosić o siłę i odsunięcie pokus. Towarzyszy temu głęboki żal za popełnione grzechy, modlitwa jest, więc dla mnie okazją do wewnętrznej spowiedzi i przepraszania za zło, które miało miejsce w moim życiu. 

Modlitwa to także okazja, aby zanieść swe prośby do Boga. Najczęściej ma to miejsce rano. Proszę wtedy o dobry, owocny dzień i potrzebne w nim łaski. Jest to dla mnie moment, w którym mogę wyrazić swoje prywatne pragnienia, także te najgłębsze, o których wiem tylko ja i Bóg. To także czas, w których oprócz gorących błagań mogę się zastanowić nad tym, co dla mnie jest najważniejsze, najbardziej w życiu wartościowe. To moment, kiedy...

Podobne wypracowania