Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Write a letter to a language school abroad to get more information about a course - Napisz list do zagranicznej szkoły językowej, żeby uzyskać dodatkowe informacje na temat kursu

Dear Sir/Madam,

I am writing to you with regard to the language course on your offer that I would like to participate in.

Firstly, I would like to inform you that I have learnt about the course from the advert in the last issue of the 'Teenager'. It became a subject of my interest as I hope to improve my English. I have been learning it for 8 years now. The book that I am using at the moment is 'Upstream' - the upper-intermediate level.  Secondly, I would appreciate giving me information about the amount of people attending one group during the course. I would also like to inquire whether or not the course teachers are British. Lastly, what is important to me is any information on feeding during the course. What I care about too is knowing what the accommodation conditions are.
   
Thanking in advance for your assistance I look forward to a reply at your earliest convenience.

Yours faithfully,

XYZ

Tłumaczenie

Szanowni Państwo,

piszę odnośnie kursu językowego dostępnego w Państwa ofercie, w którym chciałabym wziąć udział.

Po pierwsze, chciałabym poinformować, że o kursie dowiedziałam się z ogłoszenia zawartego w ostatnim numerze magazynu „Teenager”. Zainteresowało mnie, gdyż mam nadzieję poprawić swój poziom angielskiego. Języka uczę się od 8 lat. Książką z jakiej obecnie korzystam jest „Upstream” – poziom średniozaawansowany. Po drugie, doceniłabym poinformowanie mnie o ilości osób w jednej grupie na kursie. Chciałabym także zapytać, czy nauczyciele to Brytyjczycy, czy też nie. Kończąc – co dla mnie ważne, to informacja o wyżywieniu podczas kursu. Na czym mi jeszcze zależy, to wiedza, jakie są warunki zakwaterowania.

Dziękując z góry za pomoc, czekam na odpowiedź w najbliższym dogodnym dla Państwa terminie.

Z poważaniem,

XYZ

Podobne wypracowania do Write a letter to a language school abroad to get more information about a course - Napisz list do zagranicznej szkoły językowej, żeby uzyskać dodatkowe informacje na temat kursu