Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Letter of application - List motywacyjny

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Dear Sir/Madam,

I am writing to you in response to your advertisement published in 'The Times' on Monday, April 26th. I would like to apply for the position of a security guard.

As clearly stated in my enclosed CV, I have graduated from the Shield Security School in Boston a year ago. Since then I have been employed as a security guard by Nikon ltd Company and thus gained much experience. I have also taken an additional course in securing a celebrity which is certified by Stars Security School and also attached to this letter.

I have a significant interest in working for you as it would let me develop my interests. I am a thorough, conscientious person that can devote to given job. I have also learnt to deal with many difficult incidents. Moreover, what is rare, I am an alcohol abstinent, I don't smoke tobacco or do drugs. I am young, healthy, fit, strong and willing to work hard. I am convinced that stated virtues make me a perfect candidate for the job.

I would also like to state that I am available to attend an interview with you at any time you might find convenient.

In case you need any additional information, please do not hesitate to contact me at my address given in the CV or phone number 178-99-90-65.

I am looking forward to a reply at your earliest convenience.

Yours faithfully,

Martin Smith

Tłumaczenie

Szanowni Państwo,

piszę do Państwa w odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane w „The Times” w poniedziałek, 26. kwietnia. Chciałbym aplikować na stanowisko ochroniarza.

Jak jasno podałem w załączonym przeze mnie CV, ukończyłem szkołę ochrony Shield w Bostonie rok temu. Od tamtej pory jestem zatrudniony jako ochroniarz dla firmy Nikon i w ten sposób zdobyłem wiele doświadczenia. Brałem także udział w dodatkowych kursach ochrony celebrytów, co jest potwierdzone certyfikatem przez szkołę Stars Security, który także załączam do tego listu.

Znacząco interesuje mnie praca u Państwa, gdyż pozwoliłaby mi rozwijać zainteresowania. Jestem dokładną, sumienną osobą, która potrafi poświęcić się pracy. Nauczyłem się też dawać sobie radę z trudnymi sprawami. Dodatkowo, co rzadkie, jestem abstynentem, nie palę i nie biorę narkotyków. Jestem młody, zdrowy, wysportowany, silny i chętny do ciężkiej pracy. Jestem przekonany, że powyższe cechy sprawiają, że jestem idealnym kandydatem do tej pracy.

Chciałbym nadmienić, że jestem gotów uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w dogodnym dla Państwa terminie.

Jeśli potrzebowaliby Państwo dodatkowych informacji, proszę nie wahać się skontaktować się ze mną na adres podany w CV lub telefonicznie: 178-99-90-65.

Czekam na odpowiedź w najbliższym dogodnym dla Państwa terminie.

Z poważaniem,

Martin Smith

Podobne wypracowania