Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Condolences - Kondolencje

Dear Sally,

I am deeply disturbed and saddened by the untimely death of John. We all have been praying for him to recover but God must have decided He needs your beloved husband with Him. John now truly knows the Glory of the Heavenly Kingdom as he has been promoted to eternal bliss.

We are all in the deepest mourning due to John's passing away. I will keep a portrait of him smiling and laughing in my mind forever. Please accept my deepest and heartfelt condolences at this most challenging time. My thoughts are with you and your family at this horribly difficult time of loss.

Words alone cannot express how sorry I am to hear the news. I am convinced John was a wonderful husband and a loving father.

Yours,

Tomasz

Tłumaczenie

Droga Sally,
   
Jestem dogłębnie poruszony i zasmucony przedwczesną śmiercią Johna. Wszyscy modliliśmy się za jego wyzdrowienie, ale widocznie Bóg zdecydował, że potrzebuje Twojego ukochanego męża przy sobie. John teraz naprawdę poznał chwałę Królestwa Niebieskiego, po uzyskaniu wstępu do wiecznego szczęścia.

Jesteśmy pogrążeni w najgłębszej żałobie z powodu odejścia Johna. Zatrzymam na zawsze jego obraz w pamięci, kiedy był uśmiechnięty i śmiał się. Proszę przyjmij moje najgłębsze i płynące prosto z serca wyrazy współczucia w tym wymagającym czasie. Moje myśli są z Tobą i Twoją rodziną w tym jakże trudnym czasie straty Johna.

Same słowa nie są w stanie wyrazić tego, jak przykro mi słyszeć te wiadomości. Jestem przekonany, że John był wspaniałym mężem i kochającym ojcem.

Twój,

Tomasz

Podobne wypracowania do Condolences - Kondolencje