Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

What would you take to a desert island with you? - Co zabrałbyś z sobą na bezludną wyspę?

If I had to go to a desert island, I would take the things I couldn't survive without with me.

First of all I would take some tools that I could use to build a place to live. That would be a knife, an ax and a machete. I could build a house on a tree with their help in order to stay safe from the wild animals.

Using a knife, an ax and or a machete I could also get some food or construct some tools which would help me to get food in the future – like a spear to hunt some animals.

Of course I would also like to do other things, not only living in a tree-house and hunting. I would come up with some exercise equipment for myself, not only to hunt and defend myself better but also just to have some fun. I would also take my bike and my skateboard there with me for sure.

As you can see, some tools would be enough for me to survive on a desert island. With their help I could eventually build a boat and a tiny harbour, so I could leave my island from time to time to bring myself things I needed from land or bring my friends to visit me on my desert island too. Because, the truth is, it's people's company that is something I really couldn't live without.

Tłumaczenie

Gdybym musiał jechać na bezludną wyspę, zabrałbym ze sobą te rzeczy, bez których nie mógłbym przeżyć.

Przede wszystkim zabrałbym trochę narzędzi, których mógłbym użyć do zbudowania sobie mieszkania na wyspie. Byłby to nóż, siekiera i maczeta. Z ich pomocą mógłbym zbudować sobie domek na drzewie, aby być bezpiecznym przed dzikimi zwierzętami.

Z pomocą noża, siekiery albo maczety mógłbym także zdobywać żywność lub skonstruować narzędzia do pozyskiwania żywności w przyszłości – jak oszczep, by polować na jakieś dzikie zwierzęta.

Oczywiście chciałbym także robić inne rzeczy poza mieszkaniem w domku na drzewie i polowaniem. Wymyśliłbym sobie jakiś sprzęt do ćwiczeń, nie tylko, aby lepiej polować i się bronić, ale także po prostu by mieć nieco rozrywki. Na pewno zabrałbym także ze sobą tam swój rower i deskorolkę.

Jak widać, kilka narzędzi by mi wystarczyło, by przetrwać na bezludnej wyspie. Z ich pomocą mógłbym w końcu zbudować łódkę i maleńki port po to, by móc czasami opuszczać moją wyspę, by przywieźć sobie z lądu rzeczy, których potrzebuję, albo swoich przyjaciół, by także mnie odwiedzili na mojej wyspie. Ponieważ, tak naprawdę, towarzystwo ludzi jest czymś, bez czego naprawdę nie mógłbym żyć.

Podobne wypracowania do What would you take to a desert island with you? - Co zabrałbyś z sobą na bezludną wyspę?