Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Letter of application for security agent/ security guard - List motywacyjny - agent ochrony/ pracownik ochrony

Dear Sir/Madam,

I am writing to you in reply to your advertisement published in 'The Times' on Monday, June 17th. I would like to apply for the offered position of a security guard.

As you can see from my enclosed CV I have graduated from the Cobra Security School in Aberdeen two years ago. Since then I have been working as a security guard for the Axeon Ltd company and thus gained much experience. I have also taken an additional course in security at airports which is certified by Fly Safe Security School and also attached to this letter.

I have a strong interest in working for you as it would let me develop my interests. I am a thorough, conscientious person that can devote to given job. I have also learnt to deal with many difficult, as they seemed, cases. Additionally, what is rare, I do not drink alcohol, smoke cigarettes or do drugs. I am young, healthy, fit and strong. I am convinced that stated virtues make me a perfect candidate for the job.

I would like to mention that I am available to attend an interview with you at any time you might find convenient.

Should you need any additional information, please do not hesitate to contact me at my address stated in the CV or phone number 123-456-78-90.

I am looking forward to a reply at your earliest convenience.

Yours faithfully,

Jan Adamek

Tłumaczenie

Szanowni Państwo,

piszę do Państwa w odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane w „The Times” w poniedziałek, 17. czerwca. Chciałbym aplikować na zaoferowane stanowisko ochroniarza.

Jak mogą Państwo zauważyć w załączonym przeze mnie CV, ukończyłem szkołę ochrony Cobra w Aberdeen dwa lata temu. Od tamtej pory pracuję jako ochroniarz dla firmy Axeon Ltd i w ten sposób zdobyłem wiele doświadczenia. Brałem także udział w dodatkowych kursach bezpieczeństwa na lotniskach, co jest potwierdzone certyfikatem przez szkołę Fly Safe, który także załączam do tego listu.

Bardzo interesuje mnie praca u Państwa, gdyż pozwoliłaby mi rozwijać moje zainteresowania. Jestem dokładną, sumienną osobą, która potrafi poświęcić się pracy. Nauczyłem się też dawać sobie radę z, pozornie, trudnymi sprawami. Dodatkowo, co rzadkie, nie piję alkoholu, nie palę i nie biorę narkotyków. Jestem młody, zdrowy, wysportowany i silny. Jestem przekonany, że powyższe cechy sprawiają, że jestem idealnym kandydatem na to stanowisko.

Chciałbym nadmienić, że jestem gotów uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w dogodnym dla Państwa terminie.

Jeśli potrzebowaliby Państwo dodatkowych informacji, proszę nie wahać się skontaktować się ze mną na adres podany w CV lub telefonicznie: 123-456-78-90

Czekam na odpowiedź w najbliższym dogodnym dla Państwa terminie.

Z poważaniem,

Jan Adamek

Podobne wypracowania do Letter of application for security agent/ security guard - List motywacyjny - agent ochrony/ pracownik ochrony