Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Letter of recommendation - English teacher - List motywacyjny - nauczyciel języka angielskiego

Dear Sir/Madame,

I am sending you my application because I am interested in being employed in your language school as a teacher of English language.

I have every reason to believe that I am qualified enough to teach English. I graduated from English Philology at Jagiellonian University ten years ago. During my studies I have also completed proper courses preparing me to become a teacher. After graduation, I spent three years in London, where I had an opportunity to improve my English. After coming back to Poland, I began working as a teacher of English in one of the high schools in Cracow. I have been working there for 2 years. Moreover, I work part-time giving private lessons. I help students who have problems with learning English. I help them to prepare for exams and they are satisfied with my services.

Furthermore, I am convinced that I am the right person to teach English. I have always dreamt of becoming a teacher and I am really fond of this job. I am a communicative, self-confident person and making contact with my students has never been difficult to me. I am satisfied to make my students get to know and understand English language and I am happy to see their progress. Besides, I am a demanding teacher and I am willing to do a lot to motivate my students.

The reason I want to work in your language school is that this job offers me much more challenge and many opportunities as it comes to self-development than the previous one.

I would be pleased if there was a possibility to introduce myself and my qualifications to you during  a personal interview. I look forward to hearing from you.

Yours sincerely,
Anna Kowalewska

Tłumaczenie

Szanowny/a Panie/Pani,

wysyłam moją aplikację, ponieważ jestem zainteresowana zatrudnieniem w Państwa szkole językowej jako nauczyciel języka angielskiego.

Mam wszelkie powody, by sądzić, że jestem wystarczająco wykwalifikowana, by nauczać języka angielskiego. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim dziesięć lat temu. W trakcie studiów ukończyłam także odpowiednie kursy przygotowujące mnie do bycia nauczycielem. Po ukończeniu studiów spędziłam trzy lata w Londynie, gdzie miałam okazję poprawić swój angielski. Po powrocie do Polski rozpoczęłam pracę jako nauczyciel języka angielskiego w jednej z krakowskich szkół średnich, gdzie pracuję od 2 lat. Co więcej, udzielam też prywatnych lekcji. Pomagam uczniom mającym problemy z nauczeniem się angielskiego, pomagam im przygotować się do egzaminów i są oni zadowoleni z moich usług.

Ponadto jestem przekonana, iż jestem właściwą osobą, by nauczać angielskiego. Od zawsze marzyłam o tym, by nauczycielem i naprawdę kocham tę pracę. Jestem osobą pewną siebie, komunikatywną i nawiązywanie kontaktu z uczniami nigdy nie stanowiło dla mnieproblemu. Sprawia mi satysfakcję, gdy moi uczniowie coraz lepiej poznają i rozumieją język angielski i jestem szczęśliwa widząc ich postępy. Poza tym jestem nauczycielem wymagającym i jestem w stanie zrobić wiele, by zmotywować swoich uczniów.

Pragnę pracować w Państwa szkole, ponieważ praca ta, jeśli mowa o samorozwoju, oferuje mi większe wyzwania i więcej możliwości od tej dotychczasowej.

Będę zaszczycona mogąc przedstawić Państwu moją osobę i swe kwalifikacje podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oczekuję z niecierpliwością na Państwa odpowiedź.

Z poważaniem,
Anna Kowalewska

Podobne wypracowania do Letter of recommendation - English teacher - List motywacyjny - nauczyciel języka angielskiego