Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Letter of application for a construction worker - List motywacyjny - budowlaniec

Dear Sir/Madam,

I am writing to you in reply to your advertisement published in 'The Times' on Friday, September 6th. I would like to apply for the offered position of a construction worker.

As you can see from my enclosed CV I have graduated from Technological University of Birmingham three years ago. I have started working in my profession since I finished my third year at the university. I have been a part of the team building the Golden Mall in Birmingham last year where I have learnt many useful skills. Also, I have been a part of the Yellow Bridge building team in London and attach my references from my supervisors.

I am strongly attracted to working for you as your project refers to my interests range. Also it would let me gain new experience. Being a conscientious, well organized and thorough person I devote to the job I am given. I am also creative and smart which might help finishing tasks on time. Opposite to many colleagues, I do not drink alcohol which lets me work more efficiently. Considering the virtues I have stated above, I believe I am a perfect applicant for the job you are offering.

I would like to mention that I am available to attend an interview with you at any time you might find convenient.

Should you need any additional information, please do not hesitate to contact me at my address stated in the CV or phone number 123-456-78-90.

I am looking forward to a reply at your earliest convenience.

Yours faithfully,

Adam Dziewoński

Tłumaczenie

Szanowni Państwo,

piszę do Państwa w odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane w „The Times” w piątek, 6. września. Chciałbym aplikować na oferowane stanowisko budowlańca.

Jak możecie Państwo zauważyć w załączonym przeze mnie CV, ukończyłem Politechnikę w Birmingham trzy lata temu. Zacząłem pracować w zawodzie po ukończeniu trzeciego roku studiów. Byłem członkiem załogi budującej Złote Centrum Handlowe w Birmingham w zeszły roku, gdzie nauczyłem się wielu przydatnych umiejętności. Dodatkowo byłem członkiem ekipy budującej Żółty Most w Londynie i załączam moje referencje od nadzorców.

Jestem bardzo zainteresowany pracą u Państwa, ponieważ ten projekt znajduje się w obszarze moich hobby. Ponadto dałby mi możliwość zdobycia nowego doświadczenia. Jako osoba sumienna, dobrze zorganizowana i dokładna poświęcam się zadanej pracy. Jestem też kreatywny i bystry, co może pomóc ukończyć prace na czas. Inaczej niż wielu kolegów po fachu nie piję alkoholu, co pomaga mi pracować bardziej wydajnie. Biorąc pod uwagę przytoczone cechy, uważam, że jestem idealnym kandydatem na oferowane stanowisko.

Chciałbym wspomnieć, że jestem gotowy uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w dogodnym dla Państwa terminie.

Jeśli potrzebowaliby Państwo dodatkowych informacji, proszę nie wahać się skontaktować się ze mną na adres podany w CV lub telefonicznie: 123-456-78-90

Czekam na odpowiedź w najbliższym dogodnym dla Państwa terminie.

Z poważaniem,

Adam Dziewoński

Podobne wypracowania do Letter of application for a construction worker - List motywacyjny - budowlaniec