Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

You are on holiday. Write a postcard to your friend from England - Jesteś na wakacjach. Napisz pocztówkę do swojego przyjaciela z Anglii

Hi John,

How are you? Austria is just wonderful! It has been snowing since Monday. Yesterday, I went on a trip to Vienna and I had so much fun there! I decided to stay in Vienna one day longer that I had initially planned. There are so many places to visit, you have no idea! Unfortunately, I have to pack tomorrow and go back to my uncle. He is a cool guy but he asks me to play chess with him every day. It is a shame you're not here with us.

Love,
Nancy

Tłumaczenie

Witaj John,

Jak leci? Austria jest po prostu cudowna. Śnieg pada od poniedziałku. Wczoraj wybrałam się na wycieczkę do Wiednia i niesamowicie się bawiłam. Zdecydowałam się zostać tam jeden dzień dłużej niż początkowo planowałam. Niestety jutro muszę się spakować i wrócić do wujka. To równy gość, ale codziennie prosi, bym grała z nim w szachy. Szkoda, że Cię tu z nami nie ma.

Uściski,
Nancy

Podobne wypracowania do You are on holiday. Write a postcard to your friend from England - Jesteś na wakacjach. Napisz pocztówkę do swojego przyjaciela z Anglii