Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

First love experience: description of a picture - Pierwsze doświadczenie miłosne: opis obrazka

first love, argument, love, problems, picture, description, feelings, picture description

In this picture we can see two teenagers – a boy and a girl. The boy has short, brown hair and looks quite sad. He is probably thinking about something painful, that is way his thoughts seem to be so gloomy. He is wearing a blue t-shirt. We can see him in the background of the picture. On a second thought, I might say he looks kind of guilty. A girl stands in front of him in the foreground, with her back turned at the boy. She doesn't look at him and it seems the girl tries very hard not to notice him at all. She also looks sad or disappointed. She has dark blond hair and is wearing glasses. Her shirt is probably red but the lightening makes it look a little pink.

It is hard to guess what they are thinking about, but it may very well have something to do with their feelings towards each other. I would guess that they once were (or still are!) is love, maybe they are a couple and someone took the photo of their argument just a minute ago. It is possible they are just friends talking about their problems and being not able to agree on certain issues.

I believe that the first love's experience is extremely important for everyone. It forms our characters and preferences when it comes to the relationships and, by that, we learn how to be with another person, how to talk to somebody who differs from us so much, but whom we care for. It may also teach us how to deal with many other aspects of our lives, which we didn't have to deal with when we were still single. Of course, first love combines with disappointment and hurt feelings, ups and downs. But this is how teenagers learn, how a real relationship works and that the bond with another human is never easy but always beneficial.

Tłumaczenie

Na tym rysunku możemy zobaczyć dwoje nastolatków – chłopaka i dziewczynę. Chłopak ma krótkie brązowe włosy i wygląda na trochę smutnego. Prawdopodobnie myśli o czymś bolesnym, dlatego jego myśli wydają się takie pochmurne. Ma ubraną niebieską koszulkę z krótkim rękawem. Chłopak stoi trochę w tle, i po dłuższym zastanowieniu, myślę, że wygląda na trochę winnego. Przed chłopakiem na pierwszym planie stoi, zwrócona do niego plecami, dziewczyna. Nie patrzy na niego i wygląda na to, że próbuje ze wszystkich sił, żeby nie zwracać na niego uwagi. Ona również wygląda na zmartwioną albo zawiedzioną. Dziewczyna ma ciemnoblond włosy i nosi okulary. Jej bluzka jest prawdopodobnie koloru czerwonego, ale oświetlenie powoduje, że ten kolor przypomina różowy.

Ciężko stwierdzić, o czym myślą, ale można to mieć równie dobrze związek z ich uczuciami względem siebie nawzajem. Zgadywałbym, że kiedyś byli (albo nadal są!) zakochani w sobie, może są parą i ktoś zrobił zdjęcie ich kłótnie sprzed chwili. Możliwe że są też przyjaciółmi rozmawiającymi o swoich problemach, nie mogąc zgodzić się ze sobą w pewnych kwestiach.

Myślę, że doświadczenie pierwszej miłości jest niezwykle istotne dla życia każdego. Kształtuje ona nasz charakter, upodobania, jeśli idzie o związki oraz dzięki temu uczymy się, jak być z drugą osoba., jak rozmawiać z kimś, kto różni się tak bardzo od nas, ale na kim nam zależy. Może nas również nauczyć, jak radzić sobie z wieloma aspektami życia, z którymi nie musieliśmy się mierzyć, kiedy byliśmy singlami. Oczywiście pierwsza miłość łączy się z rozczarowaniem i zranionymi uczuciami, wzlotami i upadkami. Ale to właśnie w taki sposób nastolatki uczą się, jak działają prawdziwe związki i że związek z drugim człowiekiem nigdy nie jest prosty, ale zawsze owocny.

Podobne wypracowania do First love experience: description of a picture - Pierwsze doświadczenie miłosne: opis obrazka