Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

You found an advert in a newspaper about a course in English. Write a letter to get more information - W gazecie znalazłeś ogłoszenie o kursie języka angielskiego. Napisz list, by zdobyć więcej informacji

Dear Sir/Madam,

I am writing to you in response to the advertisement I found in last issue of the 'Teenager'. It became the subject of my interest as I would like to improve my English level.

To begin with, I would like to inquire about some details concerning teaching methods. How long do the classes last and how often are they held? I would also like to know if students are given any homework. What is important to me as well, is the knowledge when the course is due to start. Additionally, I would be grateful if I got to know whether there is a range of levels to choose from. Furthermore, it would please me if you could sent me a handout with all the necessary details about the course. Lastly, I would appreciate giving me a contact phone number in case I had any more inquiries.
   
I look forward to your reply at your earliest convenience.

Your faithfully,

XYZ

Tłumaczenie

Szanowni Państwo,

piszę w odpowiedzi na ogłoszenie, które znalazłem w ostatnim numerze „Teenagera”. Zainteresowało mnie ono, gdyż pragnę poprawić poziom swojego języka angielskiego.

By zacząć, chciałbym zapytać o kilka szczegółów dotyczących metod nauczania. Jak długo trwają zajęcia i jak często się odbywają? Chciałbym także wiedzieć, czy zadawane są zadania domowe. Co jest dla mnie również ważne, to informacja, kiedy kurs ma się rozpocząć. Dodatkowo, byłbym wdzięczny, jeśli dowiedziałbym się, czy jest możliwość wyboru poziomów nauki. Co więcej, byłbym zadowolony, jeśli mogliby Państwo wysłać mi ulotkę zawierającą wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące kursu. Kończąc, doceniłbym posiadanie numeru telefonu do Państwa  na wypadek, gdybym miał więcej pytań.

Czekam na odpowiedź w najszybszym dogodnym dla Państwa terminie.

Z poważaniem,

XYZ

Podobne wypracowania do You found an advert in a newspaper about a course in English. Write a letter to get more information - W gazecie znalazłeś ogłoszenie o kursie języka angielskiego. Napisz list, by zdobyć więcej informacji