Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

A note to an English exchange student you take care of in Poland - Notatka do angielskiego kolegi z wymiany, którym zajmujesz się w Polsce

note, exchange student

Steve,

I hope you enjoyed the city, but you need to admit - it is much more smaller than London, isn’t it? I am going to finish my classes quite late today– just around 5 pm - so I won’t be able to have lunch with you. Sorry about that. You can go to the school canteen if you want to - my meal ticket is on table, so feel free. Actually, it would be great if you could meet me later at home. We could go to the cinema together in the evening.

Take care,
Ala

Tłumaczenie

Steve,

Mam nadzieję, że wycieczka się udała, ale musisz przyznać, że moje miasto jest o wiele mniejsze niż Londyn, prawda? Dziś kończę zajęcia dość późno – dopiero około piątej popołudniu -  dlatego przepraszam, ale dam rady zjeść z Tobą lunchu. Jeśli chcesz, możesz iść do szkolnej stołówki, mój kupon obiadowy jest na stole, więc nie krępuj się. Właściwie byłoby świetnie, gdybyśmy mogli spotkać się później w domu. Moglibyśmy pójść razem do kina wieczorem.

Trzymaj się,
Ala

Podobne wypracowania do A note to an English exchange student you take care of in Poland - Notatka do angielskiego kolegi z wymiany, którym zajmujesz się w Polsce