Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Napisz zaproszenie na przyjęcie sylwestrowe dla swoich przyjaciół z zagranicy - Invite your friends from abroad to a New Year's Eve party

Dear Sally and Tom,

I would like to invite you to a New Year's Eve party I'll be hosting. It's due to start at 8 pm at my place. I have to warn you that it's a dress-up party! Everybody comes dressed up as an animal, so do too please. I'd be happy if you could bring something to eat or drink as well. You know – Anna, John, Janet and Joe will come as well. Joe promised to be the DJ so we'll be dancing to some great music. Janet says she'll bring karaoke set with her, so we can do that too. Anna will cook her delicious fajita. I hope you'll come and have fun with me and my friends, it's going to be a superb party!
   
Kisses,

Anna

Tłumaczenie

Drodzy Sally i Tomie,

chciałabym zaprosić Was na imprezę sylwestrową, którą organizuję. Ma się zacząć o 8 wieczorem, u mnie w domu. Muszę Was ostrzec, że to przyjęcie z kostiumami. Każdy przebiera się za zwierzę, więc proszę przebierzcie się i Wy. Byłabym także szczęśliwa, gdybyście przynieśli coś do jedzenia lub picia. Wiecie – Anna, John, Janet i Joe też przyjdą. Joe obiecał być DJ-em, więc będziemy tańczyć do świetnej muzyki. Janet mówi, że przyniesie zestaw do karaoke, więc możemy tak się bawić. Anna ugotuje swoją pyszną fajitę. Mam nadzieję, że wpadniecie i będziecie się dobrze bawić ze mną i moimi przyjaciółmi, to będzie świetna impreza!

Całusy,

Anna

Podobne wypracowania do Napisz zaproszenie na przyjęcie sylwestrowe dla swoich przyjaciół z zagranicy - Invite your friends from abroad to a New Year's Eve party