Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Im Sommer möchtest du in Osterreich arbeiten. Du hast eine interessante Anzeige gefunden. Schreib eine Bewerbung - Latem chcesz podjąć pracę sezonową w Austrii. Znalazłaś ogłoszenie, piszesz list motywacyjny

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

                                                                                                                          Włocławek, 19.01.2010

An:

Monika und Heinrich Schmidt

Polnische Straße 34

1400 Wien

Bewerbung als Kindermädchen

Sehr geehrte Frau Schmidt, sehr geehrter Herr Schmidt,

ich heiße Anna Kowalska. Ich bin am 5. Dezember 1989 geboren. Aktuell wohne ich in Włocławek. Meine Adresse ist Promienna Straße 29, 87-800 Włocławek. Ich habe schon meine Abitur gut bestanden.

Mit diesem Schreiben möchte ich mich bei Ihnen um einen Arbeitsplatz als Kindermädchen bewerben. Am 30. Juni werde...

Tłumaczenie


                                                                                                                        Włocławek, 19.01.2010
Do:
Monika i Heinrich Schmidt
Ul. Polska 34
1400 Wiedeń

Zgłoszenie jako opiekunka do dzieci

Szanowna Pani Schmidt, szanowny Panie Schmidt,

nazywam się Anna Kowalska. Urodziłam się 5 grudnia 1989 roku. Aktualnie mieszkam we Włocławku. Mój adres to ul Promienna 29, 87-800 Włocławek. Zdałam już maturę.
Wraz z tym pismem chciałabym ubiegać się o miejsce pracy u państwa jako opiekunka do dzieci. 30 czerwca kończę już  liceum.  W wakacje chciałabym poprawić moja znajomość języka niemieckiego. Znalazłam Państwa ogłoszenie w gazecie. Naprawdę mnie zainteresowało. Obecnie szukam pracy dla młodzieży. W wakacje chciałabym również zarobić trochę pieniędzy, by móc później studiować.

Bardzo duże zaangażowanie oraz niezawodność to czynniki sukcesu, które wniosę do tej pracy. Zyskacie Państwo pracownika, który po krótkim czasie wdrożenia się w pracę w każdej sytuacji,  wykorzysta swoje zdolności i wiedzę i wprowadzi w czyn postawione zadania. Poza tym jest otwarta na nowe zadania i zawsze gotowa by ich się uczyć. Poza tym bardzo lubię dzieci. Już teraz przygotowałam dla nich wiele możliwości spędzania czasu. Nie będziemy nigdy się nudzić. Będę się z nimi bawić, jak i uczyć. Chciałabym studiować pedagogikę, więc mam wiele pomysłów na nudę.

Potrzebuję pracy, w której będę mogła się rozwijać. Przede wszystkim zaś, potrzebuję pieniędzy na studia.  Dzięki Państwa pracy miałabym szanse, aby studiować. Nie wymagam wiele, a mogłabym wiele nauczyć Państwa dzieci. Mam dużą motywację do pracy.

Do moich mocnych stron zaliczam  zdolność do pozostawania spokojną i przyjazną przy dużym nakładzie pracy. Oczywiste są dla mnie również zaangażowanie, samodzielność, szczerość i niezawodność. Do tego jestem zawsze gotowa w każdym czasie poszerzać moje kwalifikacje.

Liczę na zaproszenie z Państwa strony na osobista rozmowę. W przypadku dalszych pytań jestem oczywiście o każdej porze do dyspozycji.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Anna Kowalska.

Podobne wypracowania