Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis - Jak napisać opis sytuacji? Reprezentatywny przykład opisu sytuacji

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Opis corocznie organizowanej bitwy na poduszki – Pillow Fight - Kraków.

W sobotę o godzinie 13.30 Rynek Główny w Krakowie nie wyglądał standardowo. Ze wszystkich stron napływały grupki studentów, którzy dzierżyli w swoich dłoniach większe i mniejsze poduszki. Sami studenci także nie wyglądali jak co dzień. Każdy z nich ubrany był w koszulkę jednego z pięciu kolorów: białą, niebieską, zieloną, czerwoną lub czarną. Każda z barw symbolizowała bowiem konkretną uczelnię, z którą związana była dana osoba.

Wydarzenie, na które czekał każdy z przybyszów miało nastąpić zaraz po wytrąbieniu hejnału z Wieży Mariackiej ogłaszające godzinę 14.00. Wtedy to brać studencka uzbrojona w miękkie poduszki miała natrzeć na siebie dając wyraz swojej odwadze oraz randze uczelni, która okazać się miała zwycięską.

Tuż przed godziną drugą po południu przedstawiciele Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo – Hutniczej, Uniwersytetu Ekonomicznego i innych krakowskich uczelni, niczym w szykach bojowych ustawili się po przeciwległych stronach Rynku Głównego. Wraz z wybiciem godziny czternastej, ze wszystkich stron z wielkim krzykiem natarły na siebie drużyny uczelni miasta królewskiego.

Pojedynek...

Podobne wypracowania