Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Kartka z pamiętnika - jak się pisze pamiętnik? Cechy, przykład kartki z pamiętnika

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Poniedziałek, 14.04.2008 r.

Co za dzień, a w zasadzie – co za koszmar! Dobrze, że jest już godzina 23:30 i ten nieszczęsny wtorek ma się ku końcowi. Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. Tak, oczywiście, ten, kto wymyślił to przysłowie, nie miał okazji mnie poznać! Taka szansa, taka szansa... Ale od początku.

Dzień zaczął się normalnie. Jak co rano zjadłem śniadanie, wypiłem kakao, po czym wyszedłem do szkoły. Pod wiaduktem, w połowie drogi, jak zawsze czekał na mnie Marek. Swoją drogą – ciekawe, jak by to było, gdyby pierwszego dnia szkoły pani nauczycielka nie posadziła mnie i Marka za karę w pierwszej ławce. Może teraz przygotowywałbym się do olimpiady z matematyki albo fizyki? Może śpiewałbym w szkolnym zespole albo pisał wiersze adresowane oczywiście do najpiękniejszej dziewczyny w szkole, Kornelii. Ale, ale, co ja wypisuję! Do rzeczy!

Przecież gdyby nie Marek, mój przyjaciel, nigdy nie stanąłbym przed taką szansą jak dzisiaj. Przecież to on jako pierwszy zapisał się do szkolnej drużyny koszykówki. Ja dołączyłem do drużyny tylko po to, żeby nie stracić przyjaźni Marka. Kiedy opowiadał, jak cudownie jest na treningach, jak wspaniały, chociaż wymagający, jest trener oraz jak świetnie dogaduje się z kolegami z drużyny,...

Podobne wypracowania