Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Przemówienie - Przemówienie kandydata na prezydenta - napisz

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Szanowni Wyborcy!

Stoję dzisiaj przed Wami jako kandydat na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i z całą skromnością i uniżeniem proszę Was o poparcie w nadchodzących październikowych wyborach w roku 2011. Na stanowisko to kandyduję po raz pierwszy, jednak nie brak mi doświadczenia na polu politycznym. Jako przewodniczący partii W Stronę Polski, chciałbym przedstawić Wam, szanowni Współobywatele, mój plan wyborczy. Nie mam zamiaru obiecywać gruszek na wierzbie i rzucać słów na wiatr.

Zapewne powiecie, że chce konkretów. Oto i one. Największym problemem, z jakim boryka się współczesna Polska, jest oczywiście gospodarka. Od czasów wejścia do Unii Europejskiej 1 maja 2004 roku notujemy stały wzrost Produktu Krajowego Brutto (PKB), jednak nie sposób nie zauważyć, że to tylko statystki. W polskiej gospodarcze trzeba zmienić dużo. Pierwsze, na co zwróciłbym szczególną uwagę i na to też kładę największy nacisk, to biurokracja.

Zarówno rolnicy, jak i inni zwykli podatnicy napotykają szereg problemów związanych z załatwianiem różnego rodzaju dokumentów i papierzysk. Chciałbym, aby w każdym urzędzie było możliwe załatwianie spraw „od ręki”. Nie jest to żadna kiełbasa...

Podobne wypracowania