Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

List miłosny - jak napisać? Przykładowy list miłosny

Kochana Moja,

dopiero dziś udało mi się zdobyć na odwagę i napisać tych kilka szczerych słów do Ciebie, Mój Aniele, których chyba nie dałbym rady wykrztusić z siebie, gdyby Twoje najśliczniejsze na świecie oczy patrzyły w moje.

Kocham Cię i już dłużej nie mógłbym znieść tłamszenia w sobie tego uczucia, bez podzielenia się nim z Tobą. Od kiedy pierwszy raz byliśmy na spacerze, widzę przed oczami tylko Twoją uśmiechniętą twarz, te radosne usta i czuję w każdym momencie zapach Twoich złotych włosów, które wiatr przegarniał z ramienia na ramię.

Zaprzątasz mi sobą każdą myśl i nic prócz Twoich słów nie dźwięczy mi w uszach. Nie znam kobiety tak dobrej, mądrej i zabawnej jak Ty. Jesteś moim przyjaciele i moją muzą, moim całym światem. Ślę Ci słowa, które napisał Krzysztof Kamil Baczyński:

„(...) Twych kroków korowody
w urojonych alejach,
twe odbicia u wody
jak w pragnieniach, w nadziejach.
Twoje usta u źródeł
to syte, to znów głodne,
i twój śmiech, i płakanie
nie odpłynie, zostanie.
Uniosę je, przeniosę
jak ramionami - głosem,
w czas daleki, wysoko,
w obcowanie obłokom”.
Ja tak czuję i mam nadzieję, że i Ty tak czujesz, Moja Jedyna!

Bardzo proszę – odpowiedz mi jak najszybciej, czy też czujesz coś do mnie, czy mam szansę na wzajemność. Jeśli tak, to zrobię wszystko, żebyś była najszczęśliwsza na świecie. Jeśli nie, to zostanę Twoim przyjacielem i chronić Cię będę przed całym złem świata.

Twój Janek

Podobne wypracowania do List miłosny - jak napisać? Przykładowy list miłosny