Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

List motywacyjny - jak napisać? Przykładowy list motywacyjny

(miejscowość, data na samej górze, po prawej stronie)
Warszawa, 1.01.2011

Jan Nowak
ul. Długa 12/5
00-093 Warszawa
tel. 662 458133
e-mail: [email protected]

(poniższą część umieszczamy na tej wysokości, po prawej stronie)
Nauczyciel Języka Polskiego
II Liceum Profilowane
ul.  Konopczyńskiego 4
00-335 Warszawa         

Szanowni Państwo,

z zainteresowaniem przeczytałem ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej XXX, dotyczące możliwości zatrudnienia na stanowisku nauczyciel języka polskiego w II Liceum Profilowanym w Warszawie.

Jestem absolwentem kierunku Filologia polska, specjalność nauczycielska, na Uniwersytecie Warszawskim. Miałem możliwość doskonalenia umiejętności pedagogicznych podczas ubiegłorocznych wakacji, będąc opiekunem młodzieży w wieku 16-19 lat przy sieradzkim Domu Kultury. Oprócz opieki nad młodzieżą, prowadziłem również warsztaty z literatury XIX i XX wieku.

W toku studiów zdobyłem niezbędną wiedzę w zakresie nauczania języka polskiego oraz dydaktyki. Swoje zainteresowania i pasje rozwijałem jako członek Koła Naukowego Młodych Pedagogów oraz Koła Naukowego Miłośników Literatury Romantyzmu.

Moje mocne strony to kreatywność, wysoka kultura osobista oraz łagodność.

Myślę, że umiejętności zdobyte na studiach w związku ze studiowanym przeze mnie kierunkiem, jak i dodatkowe doświadczenie, które pozwoliłem sobie wypunktować w CV, oraz wyróżniające mnie cechy okażą się przydatne na proponowanym przez Państwa stanowisku.

Z przyjemnością zaprezentuję swoją kandydaturę podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dziękuję za poświęcenie czasu na zapoznanie się z moją aplikacją.

Z poważaniem,
Jan Nowak

(podpis najlepiej odręczny, nawet gdy dokument aplikacyjny wysyłamy drogą elektroniczną)

Podobne wypracowania do List motywacyjny - jak napisać? Przykładowy list motywacyjny