Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Błogosławiony Jan Paweł II - Ułóż modlitwę do Jana Pawła II

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Błogosławiony Ojcze Święty Janie Pawle II – Ty, który zawsze byłeś szczególnie blisko nas, dzieci i młodzieży, racz wstawić się za nami i wyprosić dla nas u Boga potrzebne łaski.

Prosimy Cię, Przyjacielu Młodych, abyś wstawił się za nami i prosił Boga o dar pokoju. Tak wielu młodych ludzi żyje w krajach niespokojnych, gdzie łamane są prawa i naruszana ludzka godność. Wstaw się za nimi i za nami, Ojcze Święty, abyśmy nigdy nie zaznali koszmaru wojny, totalitaryzmu, którego Ty za swojego życia doświadczyłeś.

Papieżu Polaku, módl się wraz z nami i wypraszaj łaski dla umiłowanej ojczyzny. Aby była prawdziwą ostoją chrześcijaństwa, umożliwiała godne życie i nie zaznała więcej cierpień i klęsk. Prosimy Cię, módl się za swoich rodaków. Niejednokrotnie są oni zagubieni w trudach codziennego życia. Pomóż im, tak jak robiłeś to za życia, odnaleźć właściwą drogę do szczęścia wiecznego. Zawsze byłeś przewodnikiem duchowym dla milionów ludzi na całym świecie, prosimy Cię więc, abyś swoim wstawiennictwem wybłagał dla nas łaskę pewności i siły trwania w wierze.

Błogosławiony Janie Pawle II, w swoich rozmyślaniach wiele miejsca poświęciłeś problemom współczesnych rodzin. Nie zaniechaj swej opieki nad nimi. Sam...

Podobne wypracowania