Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Modlitwa za chorych i cierpiących - napisz modlitwę w intencji chorych i cierpiących

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Panie Boże wszechmogący, to za sprawą Twego słowa, wypowiedzianego u zarania dziejów,  powstała ziemia, a na niej wszelka roślinności, zwierzęta, rozmaite rzeczy, wspaniałość krajobrazów. Twoje słowo powołało do życia gwiazdy na niebie i ład kosmosu. Największym zaś cudem był człowiek, stworzony na Twój obraz i podobieństwo. W swej nieprzebranej dobroci dałeś człowiekowi wielkie szczęście obcowania z Tobą, by dbał o wszystko inne, co stworzone Twą Boską ręką.

Jednak pierwsi ludzie w swej pysze i słabości sprowadzili na siebie i swoje potomstwo karę, którą było nie tylko opuszczenie na zawsze Twego Domu, ale również życie na ziemi w cierpieniu, smutku, niedoli i ciężarze codzienności. Prosimy więc Ciebie najukochańszy Ojcze, aby ci, którzy najbardziej przeżywają trudności życia, mogli dzięki Tobie poczuć ulgę i wytchnienie.

Panie Boże, mnóstwo jest osób na całym świecie, które z najróżniejszych powodów nie mogą cieszyć się szczęściem życia w takim kształcie, jaki nam podarowałeś. Błagamy więc, pokaż tym, którzy zwątpili w szczęście ziemskie, że najważniejsze dopiero przed nimi, że ich czas dopiero nastanie. Ty powiedziałeś „Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem...

Podobne wypracowania