Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Bóg - Jakie miejsce zajmuje w Twoim życiu Bóg? Wypracowanie

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Bóg jest bardzo ważną częścią mojego życia. To Ktoś, kto nieustannie czuwa nade mną i swoją obecnością mobilizuje mnie do działania. Mając świadomość, że Bóg jest wszędzie wokół mnie, mogę wciąż odczuwać Jego bliskość, a tym samym – mieć poczucie, że nigdy nie jestem sam. Jest On moim pocieszeniem w chwilach samotności.

Ojciec w niebie jest lekiem na zwątpienia życia doczesnego. Kiedy ludzie zawodzą, sprawy nie układają się najlepiej, kiedy przychodzi rozczarowanie sprawami doczesnym, wiem, że jest Bóg, dla którego warto się nie poddawać, dla którego należy wybierać drogę dobra i prawdy.

Bóg jest Ojcem Jezusa Chrystusa, którego Narodziny i Zmartwychwstanie każdego roku są dla mniej najważniejszymi punktami roku. Czując wielką wdzięczność za to, że Jezus oddał życie za każdego człowieka, również za mnie, bym miał możliwość ujrzenia oblicza Boga, z ogromną radością i oddaniem w sercu przeżywam te ważne daty kalendarza liturgicznego.

Bóg jest dla mnie również Stwórcą wszystkiego, co widzialne i niewidzialne, to wspaniały Architekt naszego doczesnego domu – świata. Widząc niezwykłości, jakie na mnie zewsząd napierają, jestem bardzo szczęśliwy, że dane mi jest to zobaczyć,...

Podobne wypracowania