Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

You read an article on illegal download of Internet files. Write a letter to the newspaper and express your opinion - Przeczytałeś artykuł na temat nielegalnego ściągania internetowych plików. Napisz do gazety i wyraź swoje zdanie na ten temat

Dear Sir/Madam,

I am writing to you with regard to the article on illegal files download I have recently read in your newspaper.

Firstly, I would like to inform you that I found the article in 'The Times' issue dated July, 23rd. It has become the subject of my interest as it describes a very common matter among my peers nowadays and I wanted to expand my knowledge on this topic. I would like to state that, in my opinion, the article was necessary to make young people realize what the consequences of their behavior can be. Also, I would like to express my view on this topic. I agree with the opinion stated in your newspaper. I strongly believe that government should do something about the rate of piracy nowadays and your idea of closing the servers containing illegal files seems good to me. I believe that free of charge download of files that one should pay for is simply a theft. Lastly, I would like to invite other readers to join the debate on this topic and encourage them to express their view.

Thanking you for your assistance I look forward to publishing this letter in your newspaper.

Yours faithfully,

XYZ

Tłumaczenie

Szanowni Państwo,

piszę do Państwa odnośnie artykułu o nielegalnym ściąganiu plików z Internetu, który ostatnio przeczytałam w Państwa gazecie.

Po pierwsze, chciałabym poinformować, że wspomniany artykuł znalazłam w numerze „The Times” datowanym na 23. czerwca. Zainteresował mnie, gdyż opisuje bardzo popularną sytuację pośród moich rówieśników w dzisiejszych czasach i chciałam poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Chciałabym oświadczyć, że w mojej opinii artykuł był potrzebny, by uświadomić młodych ludzi, jakie mogą być konsekwencje ich zachowania. Również chciałabym wyrazić swój pogląd na ten temat. Zgadzam się z opinią przedstawioną w Państwa gazecie. Uważam, że rząd powinien zrobić coś z dzisiejszą skalą piractwa i Państwa pomysł zamykania serwerów zawierających nielegalne pliki jest dobry. Dla mnie darmowe ściąganie plików, za które powinno się zapłacić, to kradzież. Kończąc, chciałabym zaprosić innych czytelników do debaty na ten temat i zachęcić ich do wyrażania swojej opinii.

Dziękując za pomoc, czekam na opublikowanie mojego listu w Państwa gazecie.

Z poważaniem,

XYZ

Podobne wypracowania do You read an article on illegal download of Internet files. Write a letter to the newspaper and express your opinion - Przeczytałeś artykuł na temat nielegalnego ściągania internetowych plików. Napisz do gazety i wyraź swoje zdanie na ten temat