Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Description: an unforgettable day - Opis: niezapomniany dzień

The day I will never forget is my wedding day. I woke up early, as I was really excited about that day. I dressed, grabbed a light breakfast and headed to the hairdresser. She made a wonderful chignon and decorated it with little white flowers. Next, I rushed to the beautician so that she could put a wonderful delicate make up on my face. I knew I looked like a film star.

Then I came back home. My bridesmaid, my best friend Jenny, helped me with changing into my magnificent white dress. She also pinned up the veil onto my hair really gently. I was looking so beautiful and I was so happy. Soon my parents, Jenny and I set off to the church. As I was standing there by the church door with my dad, I could feel my heart racing. The organs started to play and we slowly walked down the aisle.

Tom was waiting for me at the altar. He was looking awesome and I could see he was also nervous. Then the mass was astonishing and saying the words of the vows – it was the most beautiful moment of my life. After the ceremony, we received hundreds of best wishes and set off to the party. I had a wonderful time dancing with Tom, enjoying chats with our guests. This is surely the day I will never forget.

Tłumaczenie

Dniem, którego nigdy nie zapomnę, jest dzień mojego ślubu. Obudziłam się wcześnie, bo byłam bardzo podekscytowana nadchodzącym dniem. Ubrałam się, zjadłam lekkie śniadanie i udałam się do fryzjerki. Zrobiła mi wspaniały kok i udekorowała go małymi białymi kwiatuszkami. Następnie pobiegłam do kosmetyczki, żeby zrobiła mi cudowny delikatny makijaż. Wiedziałam, że wyglądam jak gwiazda filmowa.

Potem wróciłam do domu. Moja druhna, moja najlepsza przyjaciółka Jenny, pomogła mi się przebrać w moją prześliczną białą suknię. Przypięła mi także delikatnie do włosów welon. Wyglądałam naprawdę pięknie i byłam bardzo szczęśliwa. Wkrótce moi rodzice, Jenny i ja wyruszyliśmy do kościoła. Gdy stałam tam przy drzwiach wejściowych z tatą, czułam, jak mi wali serce. Organy zaczęły grać i ruszyliśmy powoli alejką.

Tom czekał na mnie przy ołtarzu. Wyglądał wspaniale i widziałam, że on też był zdenerwowany. Potem msza była cudowna, składanie przysięgi – to był najpiękniejszy moment w moim życiu. Po ceremonii otrzymaliśmy setki najlepszych życzeń i udaliśmy się na przyjęcie. Świetnie się bawiłam tańcząc z Tomem i ciesząc się pogawędkami z naszymi gośćmi. To na pewno jest ten dzień, którego nigdy nie zapomnę.

Podobne wypracowania do Description: an unforgettable day - Opis: niezapomniany dzień