Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Letter to friends with Easter wishes - List do przyjaciół z życzeniami Wielkanocnymi

Hi Asia and Tomek!

Thanks for your last letter. I'm so glad to hear that Joey started walking! That must have been a wonderful experience. I wonder when he will start to talk. Keep me updated on his progress! And yes, Jane, I do support Tom. I really think it would be great if you moved to Warsaw. We could meet more often. And the range of the future possibilities for Joey or for you is much wider than you'd expect, really.

Now let me wish you Happy Easter. May all your dreams come true in this jolly springtime. Let the joyful spirit of Christ's Resurrection fill your hearts and stay there forever. I do hope you will spend this time with your family and enjoy its delightful atmosphere.

Please forgive me for such a short letter but I'm really overloaded with work and wedding preparations. I'm so glad you'll come! Well, I have to go now! Drop me a line if you find some spare time.

Take care,

Janek

Tłumaczenie

Drodzy Asiu i Tomku,

Dzięki za ostatni list. Tak się cieszę, że Joey zaczął chodzić! To musi być wspaniałe doświadczenie. Ciekawe, kiedy zacznie mówić. Informujcie mnie na bieżąco! I, tak, Jane – popieram Toma. Naprawdę myślę, że byłoby wspaniale, gdybyście przenieśli się do Warszawy. Moglibyśmy się częściej spotykać. I wachlarz przyszłych możliwości dla Joey'a i dla was jest szerszy, niż wam się wydaje, naprawdę. Teraz pozwólcie sobie życzyć Wesołych Świąt Wielkanocnych. Niech w tym radosnym wiosennym czasie spełnią się Wasze marzenia. Niech pogodny duch Zmartwychwstania Chrystusa wypełni Wasze serca i zostanie w nich na zawsze. Mam głęboką nadzieję, że spędzicie ten czas z rodziną i będziecie cieszyć się wspaniałą atmosferą.

Proszę wybaczcie mi tak krótki list, ale naprawdę jestem obładowany pracą i przygotowaniami do ślubu. Tak się cieszę, że przyjedziecie! Ech, czas na mnie! Napiszcie, kiedy tylko znajdziecie czas.

Trzymajcie się,

Janek

Podobne wypracowania do Letter to friends with Easter wishes - List do przyjaciół z życzeniami Wielkanocnymi