Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

A diary fragment - Fragment z pamiętnika

diary, my life

Dear Diary,

It's been a wonderful day today. I didn’t expect it all to go that way. At school we were given the results of the test in Maths. I knew I would pass but I was totally surprised when I learnt I got the highest score in class! 100% correct answers! It's so great! I'm so proud of myself.

Later on during English classes I learnt that I won the spelling competition that I had participated in last week. I did it just for fun, now I'm shocked I won! The most surprising thing is the fact that it seems like I made no mistakes at all.

After school I went to my volleyball training. Oh, I love this sport! The time I spend playing it it's the best part of the day! I feel free and happy. Team sport is definitely my thing. I can interact with the girls, I can count on them on the field. We're a group of great friends in fact! After the training, we all went to Anna's house and had some cake and juice. Her mum is a wonderful baker, I tell you.

Now that I've finally came home, I'm resting, writing and listening to my favourite CD by Led Zeppelin. Oh, the voice of Robert Plant is amazing. And 'Stairway to Heaven'? I just can't stop listening to it. It makes me daydream and relax. Well, I think I'll enjoy the music for some more time and then do my homework. Bye, Dear Diary!

Tłumaczenie

Kochany pamiętniczku!

Dziś był wspaniały dzień. Nie spodziewałam się, że wszystko się tak potoczy. W szkole dostaliśmy wyniki testu z matmy. Wiedziałam, że zdam, ale byłam totalnie zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że mam najlepszy wynik w klasie! 100% dobrych odpowiedzi! Super! Jestem z siebie taka dumna.

Później, na angielskim, dowiedziałam się, że wygrałam konkurs ortograficzny, w którym brałam udział w zeszłym tygodniu. Zrobiłam to tylko dla zabawy, a teraz jestem zdziwiona, że wygrałam! Najbardziej zaskakujący jest fakt, że wydaje się, że nie zrobiłam żadnego błędu.

Po szkole poszłam na trening siatkówki. Och, uwielbiam ten sport. Czas, który spędzam na graniu, to najlepsza część dnia! Czuję się wolna i szczęśliwa. Sport drużynowy to zdecydowanie coś dla mnie. Mogę współdziałać z dziewczynami, liczyć na nie na boisku. W sumie to jesteśmy paczką zgranych przyjaciółek! Po treningu poszłyśmy wszystkie do domu Anny na ciasto i sok. Jej mama świetnie piecze!

Teraz, kiedy wreszcie wróciłam do domu, odpoczywam, piszę i słucham mojej ulubionej płyty Led Zeppelin. Och, głos Roberta Planta jest niesamowity. A „Schody do nieba”? Nie mogę przestać tego słuchać. Sprawia, że odpływam w marzenia i się relaksuję. Hm, chyba jeszcze trochę nacieszę uszy muzyką, a potem odrobię lekcje. Pa, pamiętniczku!

Podobne wypracowania do A diary fragment - Fragment z pamiętnika