Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

You have agreed to go skiing with your friend next weekend. Unfortunately you have to study for an exam. Write a letter - Umówiłaś się z koleżanką na wyjazd na narty w przyszły weekend. Niestety musisz przygotować się do egzaminu. Napisz list

Hello Sue!

Thanks for staying in touch. I'm so glad you managed to get home safely on your way from Poland. We had a good time though, didn't we? And of course I remember about our skiing trip! But... Forgive me please, I won't be able to go. I know I promised you this but I've got that big exam next week. I've to study for it really hard, you know Maths isn't an easy subject, don't you? I am so sorry, I hope you understand. Mom would kill me if I failed. Maybe we could go some other day? What do you think? In two weeks maybe? I should have lots of time for skiing by then. We could invite some of your friends as well. The bigger the group the more fun there is, I think. I even bought myself a new cute pink helmet to ski in! Well, I hope you find someone to go skiing this week with. Tom told me he wanted to go with you, maybe you should ask him.

Oh, I didn't realize it was so late! I'd better be going now, lots of things to learn!

Kisses,

Hania

Tłumaczenie

Hej Sue!

Dzięki za utrzymywanie kontaktu. Cieszę się, że udało Ci się dotrzeć do domu bezpiecznie wracając z Polski. Dobrze się bawiłyśmy, co? I oczywiście, że pamiętam o naszej wycieczce na narty! Ale... Wybacz mi proszę, nie dam rady pojechać. Wiem, że Ci to obiecałam, ale mam ten wielki egzamin w przyszłym tygodniu. Muszę się na niego sporo pouczyć, wiesz, że matma to nie jest łatwy przedmiot, co nie? Bardzo przepraszam, mam nadzieję, że rozumiesz. Mama by mnie zabiła, gdybym oblała. Może pojedziemy innego dnia? Co o tym myślisz? Może za dwa tygodnie? Powinnam wtedy mieć mnóstwo czasu na jeżdżenie na nartach. Mogłybyśmy zaprosić też część Twoich znajomych. Im więcej ludzi, tym więcej zabawy, moim zdaniem. Nawet kupiłam sobie śliczny, różowy kask na narty! Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś na najbliższy wyjazd. Tom mówił mi, że chciałby z Tobą jechać, może powinnaś go zapytać o to.

Och, nie zauważyłam, że już tak późno! Lepiej będę lecieć, tyle nauki przede mną!

Całusy,

Hania

Podobne wypracowania do You have agreed to go skiing with your friend next weekend. Unfortunately you have to study for an exam. Write a letter - Umówiłaś się z koleżanką na wyjazd na narty w przyszły weekend. Niestety musisz przygotować się do egzaminu. Napisz list