Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

List do Świętego Mikołaja - napisz list do Świętego Mikołaja

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Kochany Święty Mikołaju,

na tegoroczną Gwiazdkę bardzo chciałbym dostać kilka rzeczy, o których zaraz napiszę. Zanim jednak to zrobię, chcę oświadczyć, że przez cały rok starałem się być bardzo grzeczny i chyba udało się. Słuchałem nauczycieli i nie zaniedbywałem chodzenia do szkoły i odrabiania lekcji. Niezbyt często kłóciłem się z kolegami i koleżankami. W domu pomagałem przy robieniu kolacji, sprzątałem swój pokój i nie złościłem się, kiedy rodzice kazali mi wychodzić po zakupy, a w telewizji leciała akurat moja ulubiona bajka. Nie zaczepiałem starszego brata i wynosiłem śmieci.

Kochany Mikołaju, od jakiegoś czasu marzy mi się pies. Któregoś dnia widziałem w Internecie zdjęcie psa rasy beagle. Jest to pies gończy, ma krótką sierść, która przeważnie jest biało-brązowo-czarna, a dokładnie – brązowe i czarne są łaty. Beagle jest dosyć niski, ale ma piękny pyszczek i dosyć długie, opadające uszy. Przeczytałem, że to rasa pochodząca z Anglii.

Moim drugim wielkim marzeniem jest mieć trzy książki J. R. R. Tolkiena – „Hobbita”, „Władcę Pierścieni” (wszystkie trzy tomy: „Drużynę Pierścienia”, „Dwie Wieże i Powrót Króla”) oraz „Silmarillion”....

Podobne wypracowania