Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

List do chorego kolegi - napisz list do kolegi

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Cześć Wojtek,

przede wszystkim mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i szybko do nas wrócisz.

Ponieważ jesteś chory i musisz leżeć w łóżku, opowiem Ci, co słychać w szkole na lekcjach i przerwach, żebyś mógł się trochę rozerwać.

Zacznę od rzeczy najprzyjemniejsza – wycieczka! Na ostatniej godzinie wychowawczej zrobiliśmy głosowanie, dokąd chcielibyśmy pod koniec tego roku pojechać. Do wyboru dostaliśmy: Francję, Włochy, Grecję i Czechy. Połowa klasy było za wyjazdem do Włoch (ja też), drugie miejsce zajęła Francja, minimalnie mniej głosów było na Grecję, a na Czechy głosowały chyba jedna czy dwie osoby. Decyzja więc zapadła, w maju – kierunek Włochy. Co do terminu, opłat i takich tam szczegółów, to wszystko będzie podane na wywiadówce pod koniec semestru, ale przygotuj mamę, żeby wiedziała, że szykuje się wydatek. Ja kiedyś zapomniałem powiedzieć wcześniej o wycieczce i musiałem sporo się naprosić, żeby pozwolili mi jednak jechać.

Na lekcjach nic szczególnego. Nowością jest zmiana nauczycielki od biologii. Przyszła w zeszły piątek nowa i powiedziała, że w zastępstwie na jakieś dwa miesiące. Ale nic się nie przejmuj, całkiem fajnie tłumaczy, ale niestety już zapowiedziała sprawdzian na...

Podobne wypracowania