Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Notatka prasowa - napisz notatkę prasową

Dla większości Warszawiaków 1 luty 2011 nie jest dniem udanym. Z powodu ogromnych opadów śniegu już od wczesnego rana na ulicach pojawiły się straszne korki. Ulica Chopina została dodatkowo zamknięta dla ruchu z powodu wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Rzecznik warszawskiej Policji, Adam Nowak uspokaja, że sytuacja na drogach jest pod kontrolą policji, która zwiększyła liczbę patroli drogowych.  

Warszawski portal internetowy kochamwarszawe.com donosi jednak, że do pracy spóźnił się lub nie dojechał co czwarty pracownik stolicy. Służby miejskie miają duży problem ze sprawnym odśnieżaniem dróg. Prognoza pogody nie napawa optymizmem - śnieg ma intensywnie sypać również przez całą noc, a temperatura wciąż spada. 

Z powodu ogromnych mrozów i wiatru w niektórych dzielnicach Warszawy pojawiły się awarie w dostawie gazu i prądu. Na ulicy Matejki pogotowie energetyczne zmaga się z awarią pękniętych rur gazowych już od 6:00 rano. Prezydent miasta oraz stołeczna policja apelują, aby zostawić dziś w domach samochody i podróżować po mieście środkami komunikacji miejskiej. Apele te nie przekonują jednak mieszkańców, którzy narzekają na duże opóźnienia autobusów i ich jazdę niezgodnie z rozkładami. 

Władze miasta uspokajają, że wszystkie służby miejskie zostały dziś zmobilizowane do wytężonej pracy. Jak co roku, w lutym, zima zaskoczyła  drogowców  i polityków.

Podobne wypracowania do Notatka prasowa - napisz notatkę prasową