Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Napisz modlitwę, w której podziękujesz Jezusowi za Jego przyjaźń

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Panie Jezu!

Nie jestem ani wielkim królem, ani władcą żadnego państwa, czy rycerzem w złotej zbroi. Jestem zwykłym człowiekiem, od którego niewiele można zyskać. Nie posiadam bogactw, ani ogromnego skarbca. Nie mam zbyt wielu przyjaciół, ale Ci, którzy są najbliżej, są prawdziwi i mogę na nich liczyć. Nie jestem sam na tym świecie, dzięki Tobie, Jezu. Tak naprawdę nigdy nie czułem się samotny, bo wiem, że mogę polegać na Twojej bezwarunkowej miłości i szczerej przyjaźni.

Panie Jezu! Chciałbym, abyś wiedział, jak wielkim dla mnie darem jest Twoje zaufanie pokładane w moim nie zawsze szczerym, ale otwartym sercu. Twoja przyjaźń jest dla mnie skarbem bezcennym. Bez niego nie byłbym taką samą osobą, jaką jestem w tej chwili. Widzę świat przez pryzmat dobra, które dostrzegam w każdym człowieku. Twoja przyjaźń, Panie Jezu, pozwala mi na odnalezienie dobra także w samym sobie i dzielenie się nim z tymi, którzy go potrzebują.

Przyjaźń sama z siebie jest pięknym uczuciem - niezwykle rzadko spotykanym, szczególnie w dzisiejszych czasach. Nasza przyjaźń, Panie Jezu, jest z pewnością bardziej duchowa, czysta. Wiem, że mogę na ciebie liczyć w każdej sytuacji. Chociażbym zgrzeszył, ty mnie zawsze zrozumiesz i wskażesz...

Podobne wypracowania