Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Forma listu - list do Pinokia, który zachęca do chodzenia do szkoły

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Drogi Pinokio,                                   

przypadkiem usłyszałem, że nie chcesz chodzić do szkoły. W sumie to nawet Ci się nie dziwię, bo to miejsce potrafi być bardzo niemiłe dla zwykłego człowieka, a co dopiero dla Ciebie. Sam mam podobne problemy, jednak w takich momentach zawsze myślę sobie o tym, co podoba mi się w szkole. Być może, jeśli Ty także zaczniesz patrzeć w ten sposób, nie będziesz podążał tam tak niechętnie.

Szkoła to miejsce, w którym trzeba się uczyć – to okropne, prawda. Jednakże kiedy poświęcisz trochę czasu, wystarczy nawet kwadrans, na przypomnienie sobie wiadomości z poprzedniego dnia, to zawsze będziesz przygotowany, a to pozwoli Ci ograniczyć stres na lekcjach. W szkole możesz także spotkać swoich kolegów, co zdecydowanie jest największym plusem tego miejsca. Przecież nigdzie nie wymyśla się tylu psot i zabaw, co właśnie w szkole. Na przerwach można się naprawdę doskonale rozerwać, a kiedy jesteś radosny, to nawet lekcje nie są straszne.

Wiem również o tym, że jesteś bardzo ciekaw świata. Podczas lekcji możesz się naprawdę wiele dowiedzieć. Wiadomości te mogą...

Podobne wypracowania